Privaatsuspoliitika

Privaatsuspoliitika

Meie veebiaadress on: https://w170.ee.

Meie veebileht ei kogu teie isiklikke andmeid automaatselt ega jälgi teie tegevust ilma teie nõusolekuta. Ainult siis, kui otsustate meiega ühendust võtta e-kirja teel, salvestame teie edastatud andmed, et saaksime teie päringule vastata.

ANDMETE SALVESTAMINE

Kui kasutate meie veebilehel olevat kontaktivormi, et saata meile e-kiri, siis salvestame teie poolt sisestatud andmed (nagu e-posti aadress ja muu info), et saaksime teie päringule vastata. Teie isikuandmeid käsitletakse konfidentsiaalselt ning neid ei edastata kolmandatele osapooltele ilma teie loata.

TEISTELT SAITIDELT SISSE TÕMMATUD SISU

Meie artiklid võivad sisaldada teistelt saitidelt (näiteks videod, pildid, artiklid jne) sisse tõmmatud sisu, mis käitub nagu oleksite külastanud seda teist saiti.

Need veebisaidid võivad koguda teie kohta andmeid, kasutada küpsiseid, lisada täiendavat kolmanda osapoole jälgimist ning jälgida teie interaktsiooni selle sisuga, kui olete sisse logitud.

PRIVAATSUS JA TURVALISUS

Teie privaatsus on meile oluline. Kõik teie poolt meile edastatud andmed käsitletakse vastavalt kehtivatele privaatsus- ja andmekaitsealastele seadustele. Teie isikuandmeid kasutatakse ainult teie päringule vastamiseks ja me ei saada teile soovimatut reklaami ega jaga teie andmeid kolmandate osapooltega.

ROHKEM INFORMATSIOONI

Kui soovite rohkem teavet meie kinnisvarapakkumiste kohta või teil on küsimusi, siis võtke julgelt meiega ühendust e-posti teel: info@vabaduse.ee.

Samuti leiate meie veebilehelt lisainformatsiooni meie poolt pakutavate teenuste kohta ja meie kinnisvarapakkumiste üksikasjadest.